Plán AKCÍ 2024

Více informací v kalendáři akcí pod jednotlivými datumy!

 - ROK- 2024 -

- 3.1. - začátek tréninků

- 14.1. - Judoulení - akce pro všechny pásy, hlavně pro začátečníky, společný trénink a zápasy s oddílem v Kralupech nad Vltavou. Akci pořádá letitá trenérka juda Katka Hronová, místo konání Kralupy nad Vltavou Judo budova

- 14.1. - Kata - katame no kata a Nage no kata pod vedením Marka Lanče 4. dan a Tomáše Šimáčka 4. dan - pro všechny kataře, Praha 9, Hala AC Sparta, Podvinný mlýn

- 12-14.4. - soustředění Judo Nebákov - pro všechny naše judisty - datum bude ještě potvrzeno!

- 20.4. - Ukázka bojových umění BUDÓ Matsuri, Praha 6

-24-26.5. - soustředění chata Nebákov - pro všechny naše judisty

-14-16.6. - soustředění chata Nebákov - pro všechny naše judisty

- 19.6.2024 - konec tréninků - letní prázdniny

-17-25.8. - Letní tábor Judo VODŇANY - s oddíly Tatran, Písek, Strakonice, apod pro  140 dětí

- 15.9. - mistrovství ČR v kata

- 17.9. - otevření doja po prázdninách 

 

 - ROK 2023 -

- 3.1. - začátek tréninků

-22.1.- závody Kralupy nad Vltavou - Judoulení - akce pro ty nejmenší

-28.1. - výuka Katame no kata, Buštěhrad - Rubínek, 3.dan

-29.1. - sebeobrana pro judo - nůž - pražský svaz judo, Rubínek 3. dan

- 17-19.2. - soustředění děti Nebákov - zaměřené na kondici, Rubínek 3.dan, Kolář 1. dan

-26.2. - katame no kata Praha, Rubínek 

-14-16.4. - soustředění dospělí Nebákov, Rubínek 3. dan, Lanč 3. dan, Kolář 1.dan

-Velká cena Prahy v Kata - 1. místo Mráček, Ratajová -katame, 2. místo Kyselica X Fiala, 3.místo Macáková X Píša, 3. místo Mráčrk a Ratajová v nageno kata

-12-14.5. - soustředění Teplice, Kadlec 4.dan, Rubínek 3.dan

-19.5.- školení trenérů - lektor japonka Miya Uchido

-3.6. - ukázka Judo na dnu dětí, Postrižín

-10-11.6.- školení trenérů a zkušebního komisařa Dr.Edlinger, 6.dan, rozhodčí kata IJF (Goshin jutsu no kata)

-19.6. - KONEC TRÉNINKŮ - školní prázdniny

-24.6. - zkoušky 4. dan Marek Lanč, školení ČSJu pro zkušební komisaře II a I. třídy, pořádá kolegium ČSJu

-17-20.8. - Letní soustředění NEBÁKOV pro dospělé - ZRUŠENO!

-20-27.8. - LETNÍ TÁBOR PRO DĚTI - NEBÁKOV

9. září-ukázka park Průhonice - Taijutsu

2.10.- ZAČÁTEK TRÉNINKŮ!!!!

 - ROK 2022 -

-14-16.1. - školení trenérů práce s mládeží - Český svaz - Teplice, lektor ze Španělska, 7.dan

-6.únor - školení Katame no kata - pražský svaz judo - Rubínek Filip+Kolář Martin, Klapka Martin

-18-20. únor - soustředění Nebákov, zaměřené na kondici, Rubínek

-13.březen - školení Katame no kata - pražský svaz judo - Rubínek Filip+Kolář Martin, Klapka Martin

-1-3. duben - soustředění pro děti - zaměřené na závody - Nebákov Rubínek

-16. dubna - školení Katame no kata - pražský svaz judo - Rubínek Filip+Kolář Martin, Klapka Martin

-23. dubna školení trenérů III.třídy Praha v Nage no kata - Rubínek + Kolář

-8. května - školení Katame no kata - pražský svaz judo - Rubínek Filip+Kolář Martin, Klapka Martin

-20-21.květen - školení Katame no kata a nage no kata + školení rozhodčích pro ČR- organizuje kolegium danu (Rubínek) svaz judo - Lektor Franz Edlinger, 6. dan Judo, rozhodčí IJF na kata

-5. červen - Sebeobrana pro Judo - pražský svaz judo - Rubínek Filip+Kolář Martin

- 11. červen - soutěž KATA v Sušici - organizuje Kämpf Petr - 3. dan

-23.6. - ukončení tréninků v dojo, dále jen na domluvě venku v přírodě 1x týdně

-19-21.8. - soustředění shochu geiko pro dospělé Nebákov - Rubínek, Lanč, Kolář, Tomášek

-21-28.8. - letní tábor pro děti Judo Praha a Postřižín - Rubínek, Kolář, Tomášek + externisti na volný čas

-10.9. - ukázka judo děti, guláš fest Postřižín

-12-16.9. - sebeobrana kurz Běstvinná

-19.9. - otevření dojo!

-25. září - mistrovství ČR v KATA - organizuje kolegium danu (Vele, Rubínek) český svaz Judo

-5-7.11. - školení Katame no kata, Nage no kata a Ju no  kata BERLÍN, pod japonskými mistry z Kodokanu

-20.11.- sebeobrana pro judo, pražský svaz judo, Rubínek 3.dan

-25-27.11. soustředění pro děti Teplice, Roman Kadlec -4 dan JC Tatran

-11.12. - vánoční turnaj Adventní pohár Praha pro děti i dospělé,pořádá pražský svaz judo. (Ratajová 2.místo, Péša Oliver 3.místo)

-17-18.12. - závody děti Buštěhrad

-21.12. Konec tréninků- prázdniny

 

Nahoru