Nabídka služeb

            

Ceny zde uvedené jsou pouze orientační, cena liší podle zaměření, délky semináře, místa konání, počtu osob a poptávce. Jsem ochoten cvičit kdekoli a za jakéhokoli počasí -  Venku, v tělocvičně, v kanceláři, ve stísněném prostoru.. 

SOUKROMÉ HODINY JUDA A SEBEOBRANY - pouze pro firmy, nebo pro menší skupiny osob (10- 30 osob)

Věnuji se Vám individuálně, při menší skupince osob se nájemné rozpočítá mezi všechny cvičence. Lekce od 500,-Kč/os + nájemné (v ceně jsou cvičební pomůcky, zdravotnický materiál, zdravotník). Za venkovní prostory se nájemné neplatí, lekce mohou probíhat v přírodě za jakéhokoli počasí, dle domluvy. Při menší skupince osob se dá na ceně domluvit.

- naší specializací je tradiční systém boje Hiko-ryu Taijutsu, kde je kladen důraz na boj s noži a beze zbraně, nebo tradiční Judo jehož součástí jsou techniky v postoji, na zemi, kombinace, protichvaty, škrcení, páky,i cvičení kata (předem dané sebeobrané formy).. které používá dodnes Policie, Armáda po celém světě. 

- příprava na zkoušky Judo kyu až do 2. danového stupně, příprava na maturitu ze sebeobrany

- obrana proti úderům, kopům, úchopům, škrcením, jednomu a více útočníkům, atd..

- specializujeme se na ženskou sebeobranu, kde nechybí modelové praktické situace

- obrana muž proti muži

- práce se slzotvornými prostředky a jejich využití v sebeobraně

- základy s teleskopickým obuškem

- základy s nožem 

- obrana proti ozbrojenému útočníkovi (nůž, tyč, pistol)

- odváděcí (transportní) techniky - beze zbraně, za pomocí teleskopického obušku, či nože, popř. věcí co máte u sebe

-  školení první pomoci

PRO FIRMY - PŮSOBÍME PO CELÉ ČR

V případě zájmu zašleme profesní životopis a orientační ceník

- sebeobrany probíhají v počtu od 10 - 30 osob na lekci

- liší se dle tipu zaměření a délky školení, např.:  - odváděcí techniky, sebeobrana proti ozbrojenému útočníkovi, techniky znehybnění soupeře a následný transport, sebeobrana ve stísněném prostoru - v kanceláři, diskotéce, v restauraci, v automobilu, tramvaji, vlaku, autobuse, orientace v prostoru, poutání, manipulace se zbraní, apod.

 

NABÍZÍME NA LEKCE naše prostory se speciálními žíněnkami (tatami) vhodné ke cvičení, kde se k ceně připočte pronájem prostor v ZŠ - pouze v Praze.

NABÍDKA SLUŽEB

- pořadatelská činnost při plesích, kulturních akcí tohoto typu 

- v roce 2014 - proběhla sebeobrana pro MČ hl. m. Prahy 8

- v roce 2012/13 - firma  Accenture Services s.r.o. - sebeobrana

- od roku 2005 do součastnosti spolupracuje se SSŠVT Praha - sebeobrana, ochrana majetku při maturitních plesích


KRÁTCE O MNĚ: 

Jsem se svým týmem profesionál ve svém oboru, proto Vás mohu připravit na reálné situace. Nabízím výuku sebeobrany širokého zaměření a to pro firmy zabývající se SECURITY, Záchranáři ZZS,IZS, až po soukromé, či státní organizace (MÚ, Policie ČR, Městská Policie, Celní správa,  sociální správy, ZŠ, SŠ, Vysoké školy, Gymnázia a jiné).

Bojovým uměním se věnuji od mala, nejvíce však mě ovlivnilo obdobý po základní vojenské službě roku 2001. V roce 2003 jsem studoval BUDO u svého mistra Štěpána Benci (3.dan Judo, 5. dan Aikido), až do roku 2010, kdy jsem se pak oddělil a založil svou školu bojových umění Judo club Raion-ryu, která nyní má již letitou tradici na Praze 8. Získal jsem v Judu 3.dan.

Jsem zaměstnán u Městské policie hl. m. Prahy již 12 let, z toho šest let jsem byl členem speciální složky MP Praha a nyní pracuji na pozici Policejního instruktora pro speciální odbornou přípravu strážníků. Jsem průběžně proškolován v oblasti sebeobrany, juda, zdravovědy a ve speciálních dovednostech z dob minulých. Pravidelně pořádám semináře a školení sebeobrany a juda. V dubnu 2016 jsem byl pozván na měsíc do Japonska, abych rozšířil své znalosti bojových umění pod tréninkem japonských elitních učitelů - mistrů z Kodokanu a Kenkukai Ne-waza (boj na zemi). Kde jsem poznal svého mistra Soshi (velmistr) Koshiro Tanaka zakladatel stylu Hiko-ryu Taijutsu a Kodachi, který mě přijal za svého osobního žáka. V září 2018 jsme se stali oficiálně 4 pobočkou ve světě, druhou v Evropě, v říjnu 2018 mi velmistr Tanaka udělil černý pás v Hiko-ryu Taijutsu. Jsme pod mistrovým dohledem a dohledem celého sekretariátu v Japonsku, kde jsme 2x ročně proškolovány, aby se zachovala kvalita výuky. V březnu 2019 odjíždím do Japonska složit zkoušky na černý pás přímo pod mistrem a jeho kolegiem mistrů. 

Vystudoval jsem veřejnoprávní obor ukončený maturitní zkouškou, po té jsem se vzdělával na Fakultě Tělesné Výchovy a Sportu Univerzity Karlovy v oboru trenérské školy se specializací na Judo. V současné době jsem vedoucí školy bojových umění Judo club Raion-ryu téměř se 100 žáky a Hiko-ryu Taijutsu CZE, která působí na Praze 8, v Karlíně.

Nahoru