Nabídka služeb

            

Ceny za semináře a kurzy se liší podle zaměření, délky, místa konání, počtu osob a poptávky. Jsem ochoten cvičit kdekoli a za jakéhokoli počasí -  Venku, v tělocvičně, v kanceláři, ve stísněném prostoru.. 

SOUKROMÉ HODINY JUDA A SEBEOBRANY - pouze pro firmy do skupiny 30 lidí na tréninkovou jednotku.

- efektivní systém sebeobrany Hiko-ryu Taijutsu

- příprava na zkoušky Judo, Hiko-ryu Taijutsu, sebeobrana od kyu až do 3. danového stupně, příprava na maturitu ze sebeobrany

- obrana proti úderům, kopům, úchopům, škrcením, jednomu a více útočníkům, atd..

- specializujeme se na sebeobranu pro ženy i muže, kde nechybí modelové praktické situace

- základy sebeobrany se slzotvornými prostředky a jejich využití 

- základy s teleskopickým obuškem

- základy sebeobrany s nožem, nůž proti noži

- obrana proti ozbrojenému útočníkovi (nůž, tyč, teleskop, pistol)

- odváděcí (transportní) techniky - beze zbraně, za pomocí teleskopického obušku, či nože, popř. věcí co máte u sebe

-  školení první pomoci na základní bázi

PRO FIRMY - PŮSOBÍME PO CELÉ ČR

V případě zájmu zašleme profesní životopis a orientační ceník

- sebeobrany probíhají v počtu od 10 - 30 osob na lekci

- liší se dle tipu zaměření a délky školení, např.:  - odváděcí techniky, sebeobrana proti ozbrojenému útočníkovi, techniky znehybnění soupeře a následný transport, sebeobrana ve stísněném prostoru - v kanceláři, diskotéce, v restauraci, v automobilu, tramvaji, vlaku, autobuse, orientace v prostoru, poutání, manipulace se zbraní, apod.

NABÍZÍME PRO NAŠE LEKCE prostory se speciálními žíněnkami (tatami) vhodné ke cvičení, kde se k ceně připočte pronájem prostor - pouze v Praze.

NABÍDKA SLUŽEB:

- pořadatelská (bezpečnostní) činnost při plesích, kulturních akcí tohoto typu (již proběhlo pod naším dohledem několik maturitních plesů SŠ od roku 2010-2015) 

- od roku 2005 - do součastnosti - spolupracujeme se SSŠVT Praha - sebeobranné kurzy na sportovním týdnu školy

- od roku 2017 - do součastnosti - jsem školil městskou policii Rakovník v sebeobraně a pro město Rakovník pořádám kurzy sebeobrany

- v roce 2015, 2016, 2017 a 2018 proběhly další sebeobrany pro MČ hl. m. Prahy 8 pro děti a dospělé

- v roce 2014 proběhla sebeobrana pro MČ hl. m. Prahy 8 pro dospělé a seniory, včetně teoretických kurzů

- v roce 2012/13 - firma  Accenture Services s.r.o. - sebeobranné kurzy

- rok 2009-2010 - kurzy sebeobrany pro centrum tance v Praze


KRÁTCE O MNĚ:

Jsem se svým týmem profesionál ve svém oboru. Nabízím výuku sebeobrany širokého zaměření a to pro firmy zabývající se SECURITY, záchranáře ZZS,IZS, až po soukromé, či státní organizace (MÚ, Městská Policie, Celní správa,  sociální správy, ZŠ, SŠ, Vysoké školy, Gymnázia a jiné).

Bojovým uměním se věnuji od mala, nejvíce však mě ovlivnilo obdobý po základní vojenské službě roku 2001. V roce 2003 jsem studoval BUDÓ tradičním směrem u svého mistra, až do roku 2010, kdy jsem se oddělil a založil svou školu bojových umění Judo club Raion-ryu, která má nyní již letitou tradici na Praze 8. V listopadu 2018 jsem úspěšně složil zkoušky na 3. dan v Judo. V září 2019 vznikla druhá pobočka Judo v Postřižíně.

Jsem zaměstnán u Městské policie hl. m. Prahy již od roku 2007 do soušastnosti, z toho šest let jsem byl členem speciální složky MP Praha a nyní jsem na pozici policejního instruktora pro speciální odbornou přípravu strážníků. Jsem průběžně proškolován v oblasti sebeobrany, juda, zdravovědy, apod. Pravidelně pořádám semináře a školení sebeobrany a juda. V dubnu 2016 jsem byl pozván na měsíc do Japonska, abych rozšířil své znalosti bojových umění pod tréninkem japonských elitních učitelů - mistrů z Kodokanu a Kenkukai Ne-waza (boj na zemi). Kde jsem poznal svého mistra Soshi (velmistr) Koshiro Tanaka zakladatel stylu Hiko-ryu Taijutsu a Kodachi, který mě přijal za svého osobního žáka. V září 2018 jsme se stali oficiálně 4 pobočkou ve světě, druhou v Evropě a otevřel jsem školu Hiko-ryu Taijutsu a Kodachi CZECH. Jsme pod mistrovým dohledem a dohledem celého sekretariátu v Japonsku, kde jsme 2x ročně proškolovány, aby se zachovala kvalita výuky. V říjnu 2018 mi byl udělen velmistrem Tanakou 1. dan (černý pás v Hiko-ryu Taijutsu a Kodachi). V březnu 2019 jsem byl v Japonsku na 15 denní stáži u velmistra Tanaky i se svými žáky. Zde jsme úspěšně složili zkoušky na černé pásy, já na 3 stupeň černého pásu, ostatní složili zkoušky na stupeň první a to vše přímo pod mistrem a jeho kolegiem mistrů Hiko-ryu Taijutsu. 

V listopadu 2019 jsem úspěšně získal 1. level (stupeň) v moderním bojovém systému na teleskopy a boje s nožem zvaný Balintawak B3. A to přímo od nejvýše postaveného profesionálního experta určeného pro Evropu Richarda Corteli, který vyučoval různé speciální složky např. SAS jednotky. 

Vystudoval jsem veřejnoprávní obor ukončený maturitní zkouškou, po té jsem se vzdělával na Fakultě Tělesné Výchovy a Sportu Univerzity Karlovy v oboru trenérské školy se specializací na Judo. V současné době jsem vedoucí školy bojových umění Judo club Raion-ryu téměř se 100 žáky a Hiko-ryu Taijutsu CZECH, která působí na Praze 8.

Nahoru