Judo pro dospělé

DOČASNĚ POZASTAVENO!!!

Výuka pro dospělé muže i ženy - juniory od 15 let věku, kdy horní hranice věku není omezena. Učí se zde již komplexní systém bojového umění, důraz je kladen na etiku juda, kázeň, kondici, koordinaci, orientaci v prostoru, základy gymnastiky, kruhové tréninky pro rozvoj síly a kondice, techniky v postoji, na zemi,páky, škrcení, kombinace technik, sebeobrana, základy sebeobrany se zbraněmi dle Kodokan systému (nůž, katana-meč, tyč, pistol), nechybí uvolňovací a kompenzační cviky, dechová cvičení a zdravověda a mnoho dalšího.

Žáci si mohou postupně dodělat kyu stupně - zkoušky na barevné pásy, kdy jsou zaevidováni pod ČSJu. Kdo chce, může se účastnit soutěží v judu po celé ČR. U nás se nosí bílý pás až do hnědého pásu, dle japonského systému (na semináře a akce klubu i svazu jsou pásy barevné).

Při běžné výuce nechybí uchi comi (opakované nástupy do technik), různá průpravná a úpolová cvičení, kumi kata (různé varianty úchopů), randori (cvičný zápas) nebo tréninky bez kimon (cvičební úbor), kdy je studentům ukázáno, jak využívat judo bez oděvu.

Velmi vhodné pro ženy/dívky a muže každého věku. Každý člen si najde to své… Někdo chce prohloubit své fyzické dovednosti, jiný se chce naučit sebeobranu, či soutěžit na závodech, nebo studovat tradiční cestu „DO“.

U nás jsou dveře otevřené každému, kdo má dobré srdce a dobré úmysly.

Tréninky dospělých DOČASNĚ UZAVŘENO!!!

 

Nahoru