Judo club Raion-ryu

Vítejte ve škole bojových umění JUDO CLUB RAION-RYU. Zabýváme se výukou japonského bojového umění Kodokan Judo. Dbáme na tradiční formu výuky po vzoru japonských mistrů, nevšední techniky, cvičení kat a sebeobrany, samozřejmě nechybí ani randori a sportovní výuka. Naše škola vznikla v září roku 2010. Spolupracujeme s oddíly po celé ČR (viz.odkazy). Od roku 2016 se pravidelně vzdělávám v Japonsku v Tokiu, kde mám již své lektory, ke kterým jezdím. Dále pak na seminářích po celé Evropě. Toto bojové umění zahrnuje nejen techniky boje v postoji, na zemi, sebeobranu, zdravovědu, ale i meditace a duchovní rozvoj jedince.. Formuje tedy celou osobnost po fyzické a psychické stránce. Vhodné pro děti od 6-ti let, až po dospělé, kde věkový limit není omezen. Na váze, výšce zde nezáleží. Děti učíme sportovní formu do věku 15-ti let, pak začínají pronikat do hloubky tradičního systému na trénincích pro dospělé. Přijďte si k nám zacvičit a poznat milou atmosféru našeho dojo.

Naše centrála PRO DĚTI zvaná Honbu Dójo se nachází: Praha 8 - Za Invalidovnou 3/597, ZŠ PETRA STROZZIHO (budova malé tv za jídelnou u venkovního hřiště).

PRO DOSPĚLÉ - DOJO Kundratka - areál MP hl.m.Praha (odtahové parkoviště), Kundratka 19, Praha 8 - nutné se nahlásit na vrátnici- zavolají mi!

Druhá pobočka POSTŘIŽÍN - vzniká v září 2019 se nachází: ulice Pražská 42, Postřižín, 25070 -  (v zasedacím sále OÚ) - tato pobočka je určena dětem!

První týden cvičení zdarma!!!

PŘES ŠKOLNÍ PRÁZDNINY A VE DNECH STÁTEM UZNANÝCH SVÁTKŮ SE NECVIČÍ, ŠKOLA JE UZAVŘENÁ!  

 

motto:           "Není důležité být lepší, než někdo jiný, ale být lepší, než včera!"

Nahoru