JUDO POSTŘIŽÍN

       

 

Vítáme Vás na nově otevřené pobočce Judo pro děti, která vznikla v září 2019. Tento oddíl je určen všem zájemcům od 6 do 15 let. V pozdějším věku mohou děti pokračovat v oddíle v Praze, který dnešním dnem činí k 80 členům z řad dětí i dospělých. 

Jednalo se nám o to, otevřít zde rodinný oddíl s maximálním počtem 25 dětí. Pořádáme letní tábory, soustředění, výlety, jezdíme na závody v zápasech a v kata (sestava ve dvojici) po celé ČR, kde získáváme medaile. 

V prvních hodinách se budou děti věnovat základní motorice, pohybové průpravě, přípravě pozic sebeobrany na zemi, základní pády, gymnastika, později i nácvik technik v postoji a randori - cvičný zápas formou hry. 

Děti se učí pokoře, úctě, chovají se podle kodexu bojovníka.. určitých pravidel, které musí ctít. Ke konci tréninku probíhají zápasy,  nebo speciální hry. 

PRO VELKÝ zájem se výuka rozdělila na dvě části. Přípravka od 16-17:30 hod a pokročilý od 17:30-19 hod.

Všichni členové jsou po zkušební době zaevidováni pod český svaz Judo, kde se na ně vztahují pravidla svazu a úrazové pojištění, děti budou moci vykonávat zkoušky kyu na barevné pásy, které jsou platné po celém světě. Doporučuji prostudovat řád klubu, který je zavěšen na našem webu, zde se dozvíte veškeré vstupní poplatky a informace. Dále doporučuji prostudovat jednotlivé odkazy zde na webu, fotogalerii a videogalerie klubu. 

Škola Judo club Raion-ryu Praha funguje od září 2010 po současnost, hlavní sídlo tzv. Honbu dojo je v ZŠ Petra Strozziho, Praha 8. Které je zaměřeno na výuku dětí tradičním způsobem Juda. Pro dospělé cvičence probíhá výuka v policejním dojo, které sídlí také na Praze 8 v areálu výcvikového střediska MP hl.m.Prahy.

Instruktoři jsou kvalifikovaní odborníci s dostatečnou praxí. Jedná se o soukromou výuku, ne o školní kroužek. 

PRVNÍ TŘI TRÉNINKY ZDARMA!!!

Cvičíme každé úterý mimo školní prázdniny a státní svátky!  Obecní úřad Postřižín, Pražská 42, 25070 - zasedací místnost - CENY ZDE: https://www.judopraha.eu/index.php/trenink/cenik

INFORMACE OBEC POSTŘIŽÍN: http://www.obecpostrizin.cz/volny-cas/spolky-sdruzeni/judo-v-postrizine/

Nahoru