JUDO POSTŘIŽÍN

                                    

 

Vítáme Vás na nově otevřené pobočce Judo pro děti. Tento oddíl je určen všem zájemcům od 4 let až do 10 let. Udělali jsme zde výjimku, kdy bereme děti od 4 let. V pozdějším věku nad 10 let mohou děti pokračovat v oddíle v Praze, který dnešním dnem činí k 80 členům z řad dětí i dospělých. 

Jednalo se nám o to, otevřít zde rodinný oddíl s maximálním počtem 25 dětí. Pořádáme letní tábory, soustředění, výlety, jezdíme na závody v zápasech a v kata (sestava ve dvojici) po celé ČR, kde získáváme medaile. 

Škola Judo club Raion-ryu funguje od září 2010 po současnost. V prvních hodinách se budou děti věnovat základní motorice, pohybové průpravě, přípravě pozic sebeobrany na zemi, základní pády, gymnastika, později i nácviku technik ve stoji a randori - cvičný zápas formou hry. 

Děti se učí pokoře, úctě, chovají se podle kodexu bojovníka.. určitých pravidel, které musí ctít. Ke konci tréninku nebude chybět nácvik zápasů a speciálních her. 

Všichni členové budou zaevidováni pod český svaz Judo, budou se na ně vztahovat pravidla svazu a úrazové pojištění, děti budou moci vykonávat zkoušky kyu na barevné pásy, které jsou platné po celém světě. Doporučuji prostudovat řád klubu, který je zavěšen na našem webu, zde se dozvíte veškeré vstupní poplatky a informace. Dále doporučuji prostudovat jednotlivé odkazy zde na webu, fotogalerii a videogalerie klubu. 

Instruktoři jsou kvalifikovaní odborníci s dostatečnou praxí. Jedná se o soukromou výuku, ne o školní kroužek. 

PRVNÍ TŘI TRÉNINKY ZDARMA!!!

Cvičíme každé úterý od 17.9.2019 v čase 16-17:30 hod.  Obecní úřad Postřižín, Pražská 42, 25070 - zasedací místnost - CENY ZDE: https://www.judopraha.eu/index.php/trenink/cenik

Nahoru